sobota, 23 lutego 2013

Kolejna odsłona DIY

Już pisałem kiedyś, że zaczynamy wkręcać się na przerabianie ubrań. Mama znalazła w internecie bluzkę z wąsami „Bon jour” . Pomyśleliśmy, że będąc w Polsce będzie oryginalnie jak „jour” zastąpimy na żur i zareklamujemy nasz polski żurek J . I tak oto powstał „Bon Żur" z wąsami.
 Ale od początku:

Kupiliśmy gładki t-shirt Zara


Tata zrobił szablon, po drugiej stronie nadruku przykleił taśmę dwustronną


Następnie dokładnie wyciął wzór


I przykleił na t-shirt


Nadruk na pierwszej bluzce wykonaliśmy za pomocą sprayu,  teraz wykorzystaliśmy specjalną farbę do ubrań. Tata, który jest dokładniejszy kilkakrotnie pomalował mój t-shirt.


Po wyschnięciu bluzka została przeprasowana, by utrwalić napis. I tak za 15 pln, czyli t-shirt za 10 pln ( wyprzedaż Zara ) + farba 5 pln powstała fajna koszulka z wąsami, które są nadal w tym sezonie modne. Już niedługo zobaczycie mnie w tej bluzce. Kiss
5 komentarzy:

 1. Gdzie kupiliście farby do malowania na tkaninach?My dotarliśmy i mamy tylko takie w pisakach ale bez utrwalania na gorąco. I pytanie czy napis po praniu się trzyma nadal :)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. farbkę kupiliśmy w sklepie plastycznym- jest to farbka akrylowa firmy tekstykolor, kosztuje około 7 zł. napis po praniu się trzyma :D nie zauważyliśmy żadnych zmian na ubraniach diy

   Usuń
 2. fajna z was kochająca się rodzinka:D tak trzymać =)

  OdpowiedzUsuń