czwartek, 13 sierpnia 2015

wyprawka z minimanlife cz3 Pierwszy dzwonek

Ostatnio przez te upały zaniedbałam blog- za co przepraszam. Wysoka temperatura nie ustępuje, dlatego korzystamy z pięknej pogody ile się da.
http://www.minimanlife.com/2015/08/wyprawka-z-minimanlife-cz3-pierwszy.html
Jednak czas powrócić do rzeczywistości i oczywiście wziąć się ostro do pracy. Nowe posty będą, więc zaglądajcie jak najczęściej do nas.

Jak pewnie zauważyliście zostało dwa tygodnie do rozpoczęcia roku. To dobry i prawie ostatni moment, aby dokończyć naszą wyprawkę. Wiem, że czekacie na post pt. w o ubrać dziecko na rozpoczęcie przedszkola/szkoły. Zapewne do szkoły większość rodziców wybierze tradycyjnie -białą koszulę, spodnie/spódniczkę. Co do przedszkola nie ma jakiegoś wymogu by dziecko musiało być ubrane w koszulę. Zapewne przyczyna jest prosta, większość dzieci zostaje pierwszego dnia w przedszkolu praktycznie cały dzień. Rodzice patrząc pod kątem wygody wybiera maluszkowi ubranie luźne.

Nie ukrywam, że dobrze już od młodszych lat uczyć nasze pociechy ubieranie się strój na specjalne okazje. Sama pamiętam te czasy kiedy biała koszula i czarna/granatowa spódniczka był to wymóg szkoły. Nikt nie sprzeciwiał się, że chłopak ubrany był w garnitur mimo, że było 30plus. Jednak zauważyłam, że czasy delikatnie mówiąc się zmieniły. Cały nasz odświętny strój idzie w zapomnienie, zastępując je ubraniem niestosownym do sytuacji. Jednak mam nadzieję, że większość z nas nadal podtrzymuje tę tradycję.
 
Zostawiamy Was z naszymi propozycjami na 1.09.
 
  
H&M 39,90pln
 
Zara 59,90pln
 
Mango 79,90pln
 
H&M 49,90pln
 
H&M 49,90pln
 
Mango 69pln
 
 
Reserved 59,90plnH&M chinos 59,90pln
 
Mango 89pln
 
Zara 69,90pln
 
 
Zara 79,90pln
 
Zara 149pln
 
Zara 179,90pln
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz