piątek, 27 listopada 2015

Drogi Święty Mikołaju

Drogi Święty Mikołaju, byłem bardzo grzeczny, więc sądzę, że zasłużyłem na prezent.
Proszę o lego, wszystko ze star wars, ludziki lego, maskę batman, książkę lego....itd. Taki list stworzyliśmy z Piotrasem, aby dowiedzieć się co nasze dziecko chce.
Mamy bardzo ułatwione zadanie bo on chce wszystko co wiąże się z lego. Ale tak serio to Piotras chciałby wszystko, więc nie ma wyboru, musimy znaleźć bardzo bogatego Mikołaja bądź zmniejszyć listę wymagań.  Sądzę, że ta druga opcja jest o wiele prostsza niż pierwsza :) Zatem wybraliśmy kilka fajnych prezentów na Mikołaja i na święta, które jak sądzę pojawią się . W sumie praktycznie są kupione. Dla Was oczywiście przygotowaliśmy małą ściągę co kupić pod choinkę 5-latkowi.

1.Lego -jest to jak sądzę must have w większości domu. Nie jakieś duplo. 5latek wie czego chce, a chce lego dla starszaków


2.Nasz Piotras jest fanem Star Wars, obejrzał wszystkie części i ubolewa, że niestety nie będzie mógł iść na nową część do kina. Serio, płakał jak się dowiedział, że film jest dla starszych dzieci. Na pocieszenie znaleźliśmy fajny budzik z Vader-a.3. oczywiście  książki. To jest must have nie tylko na święta, ale również na cały rok. Ich nigdy nie jest za wiele

  

 


4.gry planszowe, które mam wrażenie są już czymś oldschoolowym i przestarzałym,  Szkoda bo gry są takie fajne5.pudło nie nudno. Zatem jeżeli nie nudne to będzie wesoło. Sądzę, że nie tylko dzieciaki zachwycą się takim pudłem6. Ogon. Bardzo ciekawa rzecz. Piotruś wybrał swój wymarzony ogon ;)


7. sprytna plastelina. Kto by takiej nie chciał. No można zrobić z niej prawie wszystko. Ma tyle zastosowań, że na pewno nie będzie prezentem na raz.8.Chodż jest wielu przeciwników dobra gra na playstation nie jest zła :)


a co Wy planujecie kupić ?

1 komentarz:

  1. ogon u nas też by zrobił szał ciał ale chyba nawet nie pokaże go chłopakom :)

    OdpowiedzUsuń