niedziela, 22 maja 2016

Kto mi tuż przed snem nucił bajki baj b-aj....

"Kto mi tuż przed snem, 
nucił bajki baj baj, 
I kto przybiegał z bzem, 
Kiedy maił się maj.
Kto wybaczał mi,
Każdą złość, każdy błąd,
Gdy kryłam wielkie łzy
W domu najmniejszy kąt....

Witajcie kochani. Jak wiecie już za kilka dni Dzień Mamy. Niby dzień jak co dzień, ale dla każdej mamy jest to  dzień szczególny, wyjątkowy.


W dzisiejszych czasach, gdy ludzie są zabiegani, zapominają o jednej bardzo ważnej wartości jakim jest rodzina. Dobrze,że są takie dni jak dzień mamy, dziecka i taty, gdyż możemy zatrzymać się przez chwilę i zrobić coś wyjątkowego dla najbliższych. Nie chodzi oczywiście o prezenty, tylko o taki gest jak telefon do rodziców, kawa z mamą bądź zwykły spacer z rodzicami. Pamiętajmy, że mimo iż jesteśmy rodzicami, często zabieganymi, gdzieś tam daleko mieszka Twoja mama, która czeka na Ciebie. Zrób jest niespodziankę, przyjedź do niej z wnukiem/czką, zróbcie laurkę. Zobaczysz ucieszy się sto razy mocniej, niż z prezentu ze sklepu. Jeżeli w tym dniu nie możesz jednak być z nią- zadzwoń, złóż jej życzenia. W sumie może nie życzenia, wystarczy jak powiesz jak ją bardzo kochasz i dziękujesz za to, że dzięki niej jesteś. Taki zwykły gest, a cieszy bardziej niż wydane setki na prezent . Gwarantuje Ci to. .. .
Jednak wiem, że współcześni tatusiowie z pociechami bardzo starają się, aby uczcić ten piękny dzień.  Pewnie i u Was pojawiają się drobne prezenty z kartką zrobioną własnoręcznie przez nasze pociechy lub bukiecikiem kwiatków. U mnie pewnie też coś ciekawego się pojawi, chociaż wystarczyłby buziak od Piotrasa :) Zdaję sobie sprawę, że szukają czegoś odpowiedniego na ten dzień, więc postanowiłam im pomóc :) Zatem przedstawiam, mój prezentownik na Dzień Mamy. Mam nadzieję, że i Wam przypadnie do gustu :)
 plakat: spod lady
plakat: pan lis

kubek: lilla decor
kubek: jędrki
plakat: ja Cię broszę
kubek: ja Cię broszę
skarpetki: happy socks
mydełko: hagi cosmetics
fartuszek: spod lady
kubek: fajny motyw
czekoladki: chocollisimo 

Oczywiście nie mogło zabraknąć książek. Oto kilka moich propozycji:

3 komentarze: