sobota, 11 czerwca 2016

Kocham Cię TATO

Cześć kochani,wiem, że długo kazałam czekać na nowy post. Jednak coś się dzieje z moją systematycznością bo ciężko mi przeznaczyć odrobinę czasu na posty. Tym bardziej, że w chwili obecnej nie mamy fotografa, a to bardzo utrudnia naszą pracę.

Zatem jeżeli ktoś jest chętny robić zdjęcia piszcie na priv. Dobra ja tu znowu rozpoczynam swój pisemny monolog nie na temat. Jednak chciałam, abyście wiedzieli co się dzieje. A szykuje się w naszym życiu więcej zmian, ale jak na razie nie mogę niczego zdradzić. Zatem.....ciiiiii
Kochani zatem mamy czerwiec. Chociaż w niektórych momentach ten miesiąc kojarzy mi się bardzo z przykrymi wydarzeniami. Jednak mimo wszystko wyszukuje pozytywów tego miesiąca. Przede wszystkim jest to ważny miesiąc dla moich chłopaków- przecież w tym miesiącu są takie święta jak dzień dziecka oraz dzień taty. Mamy również zakończenie roku, a co za tym idzie wakacje dla niektórych. Ja jednak chciałam zatrzymać się przy Dniu Ojca. Mam nadzieję, że zgodzicie się ze mną, iż w życiu dziecka mama jak i tata są najważniejszy. Jednak często bywa tak , że rola taty jest mniej znacząca, a to przecież ojcowie są bohaterami naszych pociech. Nieprawda? Często czy to w telewizji czy też w prasie bądź w social media pokazujemy ważną rolę matki. Jednak tak jak wspominałam rola ojca w życiu dziecka jest również bardzo ważna  . Zatem nie zapominajmy o bohaterach naszych pociech- o Ojcach.Dzięki uprzejmości printu, z którymi współpracujemy powstała cudowna, niepowtarzalna footksiążka. Pomysłodawcą tak wspaniałej pamiątki na całe życie - był oczywiście nasz bohater Karol. Zamysł oczywiście był oczywisty- chcieliśmy ukazać jak ważną rolę w życiu Piotra jest rola mego męża. Widać na zdjęciach, że chłopaki to zgrany team i świetnie się bawią bez mamy. A widzicie te podobieństwo?? Bo ja tak :/ Ale cóż chociaż trudny charakter Piotras odziedziczył po mnie. Mam nadzieję, że w tej fotoksiążce ujrzeliście nasz zamysł. Ponadto musimy wspomnieć, iż printu ma świetne szablony z okazji Dnia Ojca. Uwierzcie nam taka fotoksiażka będzie wspaniałym prezentem :) 

kochani oczywiście sami możecie stworzyć taką fotoksiążkę z super rabatem.Dzięki temu linkowi:
http://printu.pl/lp/minimanlife-dt/

Macie 40zł zniżki na fotoksiążki Printu. Nie dotyczy instabooków i formatu 19x13 fotoksiążek.
3 komentarze: