środa, 31 sierpnia 2016

Hello girl

Cześć kochani. Zapewne zauważyliście, że coraz częściej pojawiam się na blogu.  Staram się pokazywać stylizacje za rozsądną cenę.
Niektórym się podobają, niektórym nie. Dziękuje wszystkim, którzy piszą mi priv, że fajnie jak się zmieniam. Dziękuje również za słowa krytyki bo to dzięki Wam mogę coś zmienić bądź też nie popełniać  tych samych błędów.
Oczywiście nie bójcie się nie będą Wam wyskakiwać z przysłowiowej "lodówki" . Oczywiście będą zmiany na blogu, będzie pojawiał się Piotr, będę również ja i będą nowości. Mam kilka pomysłów , ponadto chcę pokazywać Wam nadal nowe przepisy. Zatem jesienią szykuje się wiele zmian. Może nawet pojawi się pan Tata na blogu ;) Zatem będzie to modowo- rodzinny blog. Cieszycie się ????
Dość już o nadchodzących nowościach. Jak widzicie dzisiaj kolejna stylówka, w której bardzo dobrze się czuje. Ostatnio lepiej czuję się w bardziej kobiecych strojach niż w sportowych. Same pewnie wiecie jak ubiór może wpłynąć na nasze poczucie wartości i oczywiście na nasze pozytywne nastawienie. Jeżeli wybieramy ubrania, w których czujemy się kobieco i czujemy się w tym dobrze, jesteśmy bardziej pewne siebie, swojej mocy.  Nie ukrywam, że mój dzisiejszy look jest dla mnie totalnie nowy. W jakim sensie? Nie noszę jasnych ubrań. Jeżeli jednak mam coś jasnego jest to tylko jeden element. Będę nieskromna, ale czuję się w tych kolorach fantastycznie . Widzę również, że nawet nieźle w jasnych kolorach wyglądach. Może  w końcu zamiast kochanej czerni pojawią się jaśniejsze ubrania. Dzisiaj połączyłam koszulę z białymi spodniami. Torebkę mam pod kolor butów (podobno tak powinno się dobierać torebki). Tak kilka słów na temat koszuli. Kupiłam ją jakiś czas temu. Jak zauważyliście, taki krój jest bardzo pożądany w tym sezonie, więc i u mnie nie mogło takiej koszuli zabraknąć (podobną koszulę możecie znaleźć w bershka).  Początkowo chciałam koszulę połączyć z ciemnymi spodniami, jednak po szybkim namyśle stwierdziłam, że białe spodnie będą korzystniej wyglądać.  Buty i torebkę już widzieliście, więc w tym przypadku nie będę się rozpisywać. Aaaa... i jeszcze okulary. Kupiłam je na wyprzedaży. Są bardzo w moim stylu . KISS

okulary: reserved
koszula: n/n
spodnie: bershka
buty:mohito
torebka : michael kors
zegarek : michael kors

2 komentarze: