poniedziałek, 29 grudnia 2014

Podsumowanie roku

Rok 2014 się kończy, czas na małe podsumowanie. To był wspaniały rok, pełen zmian, nowych znajomości.
http://minimanlife.blogspot.com/2014/12/podsumowanie-roku.html
Zmieniliśmy się "my" - młody dorasta, więc coraz bardziej jest świadomy tego blogowego świata.
Widzę u siebie pewną zmianę- dziwne, ale chyba wydoroślałam- zamieniłam t-shirty z kucykiem ponny na koszule. Chyba to przez pracę, którą jak wiecie nadal mam. Nie mnie oceniać czy przez rok blog się rozwinął. Jednak widzę sporą zmianę.


 Na początku mieliśmy pokazywać modę dziecięcą plus gotowanie. Coraz częściej możecie poczytać nasze przemyślenia, co tam u nas słychać - lifestyle wkradł się do naszego bloga i pozostał na stałe. Przez rok współpracowaliśmy z fajnymi firmami, fotografami. Mieliśmy świetną sesję z naszym ulubionym blogerem modowym Podlinskim.


Przez ten rok poznałam fajne blogerki, blogerów i nawet udało mi się Kominka poznać. Dzięki mama-granda oraz blaneczkowo zorganizowałyśmy wspaniałe spotkanie we Wrocławiu, na którym poznałam wiele fajnych babek. Każda inna każda wyjątkowa.


Nawiedzając Warszawę udało nam się spotkać z swiat Karinki oraz jjandthebear, z którymi mogłabym rozmawiać godzinami. Muszę parę słów naskrobać o blogowigilii gdzie mega dobrze się bawiłam, gdzie poznałam również wspaniałe osoby. Poznałam tam wiele osób, których znałam z tego wirtualnego świata oraz tych, o których nie miałam pojęcia, że istnieją.Was również przybywa za co bardzo dziękuje. Dziękuje, że jesteście nadal z nami, że chce Wam się czytać moje wypociny. Dziękuje za każe miłe słowo te na fanpegu pod postem czy też tak na realu.


Obiecuję Wam mniej wypocin więcej mody, może również matka z ojcem gdzieś tam się pojawią. Chcielibyśmy pokazywać Wam więcej wspólnych sesji z innymi blogami. Coś tam kombinujemy, ale jak na razie cicho -sza . Oczywiście postaramy się, aby więcej było postów, ale różnie u mnie z czasem, więc nie obiecuję. Mam nadzieję, że w przyszłym roku też z nami będziecie :* kissssss

18 komentarzy:

 1. jak nie jak tak :) cudni jesteście :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Byłyśmy , jesteśmy i będziemy z wami <3 jak was nie kochać nooooo...
  To byl piękny rok ... :)
  Buziole :*

  OdpowiedzUsuń
 3. <3 bez kitu, bez apelacyjnie zazdraszczam spotkania z dziewczynami i mamą granda, rowniez mam nadzieje że ten rok pozwoli nam się spotkać ! Było by cudownie <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowny jest Twój syn, stylówy ma tez super:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pewnie, że będziemy! I oczywiście, że chcemy Was więcej :)

  OdpowiedzUsuń