piątek, 6 marca 2015

Czas na superbohatera

Był czas, gdy Dora czy też Świnka Peppa była takim naszym nr jeden w domu.
http://www.minimanlife.com/2015/03/czas-na-superbohatera.html
Co chwilę słyszałam mama włącz mi Dorę, Georga czy też Martę. Czas na takie bajki już niestety jakiś czas temu się skończył.
Zaczęła się fascynacja superbohaterami -spidermanem, batmanem czy też ironmanem. Ehhh....Taki wiek, gdy mały człowiek doszukuje się superbohaterów w komiksach, ulubionych bajkach czy też w książkach. Piotras właśnie jest na takim etapie fascynacji dwóch superbohaterów- w dzień zamienia się w batmana, aby w nocy przemienić się w spidermana. Nie  żartuje- zamiast piżamy zakłada strój spidermana O_o Chociaż bardzo nie lubię tych bajek, a telewizja dla mnie jest zbędna, raz do czasu zgadzam się, aby ten nasz smyk obejrzał swoją ulubioną bajkę.


 
Dobra bo tu brnę w temat superbohatera, a ja tu mam dla Wam do pokazania super hiper stylówkę. Dziś dominuje szarość, ale nie bójcie się nie ma tu żadnej dresówki, Dobraliśmy spodnie oczywiście z motywem w batmany- unikatowe, jedyne w swoim rodzaju, uszyte z mojej spódniczki, kurtka szara z Reserved, buty UGG oraz komin i zwykłą czarną czapkę beanie. Taki luźny strój, który idealnie przypasował Piotrasowi. Muszę wspomnieć bo dumna jestem strasznie, ale spodnie w batmany są ostatnio jego ulubionymi spodniamiczapka: n/n
komin: River Island
kurtka:Reserved
spodnie: DIY minimanlife
buty: UGG

5 komentarzy:

 1. U nas też na tapecie ostatnio sami superbohaterzy, aż zaczynam tęsknić za świnką Peppą (myślałam, że nigdy tego nie powiem ;)) . Ty zdolniacho takie spodnie świetne uszyłaś, że zaczęły mi po głowie chodzić pomysły na podobne z jakiejś mojej starej bluzki. Widzisz jesteś inspiracją :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super! Sama bym założyła takie spodnie :) u nas świnka peppa króluje . Nie popadam w paranoje i pozwolę jej od czasu do czasu obejrzeć bajkę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. no świetnie :) i u nas rządzą superbohaterowie

  OdpowiedzUsuń
 4. świetne spodnie, bardzo mi się podobają :) ahh w końcu coś innego niż Elza, która króluje w naszym domu
  pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajowe portki ;) u nas na szczęście nie ma fascynacji żadną z bajek,ku mojej uciesze ;)

  OdpowiedzUsuń