poniedziałek, 14 marca 2016

Kurtka moro

Dzień dobry wszystkim. Jak widzicie dziś wyjątkowo Piotrasek jest na blogu. Możecie sami zauważyć, że Piotruś sporo urósł i już nie jest małym dzidziusiem, a dużym chłopcem.
Ma swoje zdanie na temat wszystkiego, a jakie to pyskate się zrobiło.

No wesoło mam. Również w kwestii ubrań ma swoje zdanie. Ale to już kiedyś pisałam. Gdy chcę mu coś kupić, a mu się nie podoba twierdzi, że nie będzie tego nosić i już. Również argumentuje swoją niechęć do ubrań faktem, że koledzy mogą się z niego śmiać. Zatem sami widzicie etap eksperymentów ze stylówkami dziecięcymi definitywnie przepadł. Na szczęście są takie ubrania, które jak twierdzi są dla niego must have w szafie. Tak było w przypadku kurtki, którą pokazuje, O dziwo bardzo mu się spodobała twierdząc , że wygląda jak Cole z Ninjago (taka ciekawostka dla wszystkich naszych fanów- Piotras nie chce się obcinać bo chce wyglądać jak Cole, wszystko robi jak Cole i w ogóle Cole jest na chwilę obecną nr jeden w naszym domu). Zatem wg Cola.....pffff sorry Piotrasa musimy dobierać taką stylizację, aby przypadła mu do gustu. Czasami jest ciężko, ale dajemy radę. Odnośnie kurtki - jest to nowa kolekcja Zara. Jest to kurtka przejściowa, super lekka, wykonana z fajnego materiału.
Połączyliśmy kurtkę oczywiście z jeansami i trampkami również z zara. Aby nadać łobuzerstwa naszej stylizacji dodaliśmy czarną czapkę. Chociaż sądzę, że bez tego elementu moglibyście stwierdzić, że mamy małego łobuza w domu. Buziaki :*

kurtka zara
spodnie zara
buty zara
czapka:n/n


2 komentarze:

  1. Dorosły chłop się z niego się zrobił.. oj dorosły!
    A gust ma.. muszę mu przyznać

    OdpowiedzUsuń