sobota, 1 lutego 2014

KARTKA BLOGERA vol.II - AKCJA REANIMACJA

"Wiesz Prosiaczku...miłość jest wtedy...kiedy kogoś za bardzo lubimy..."
cyt. z książki Kubuś Puchatek
http://minimanlife.blogspot.com/2014/02/kartka-blogera-volii-akcja-reanimacja.html
  Po wielkiej akcji świątecznej Kartka Blogera i jej wspaniałym zakończeniu postanowiłyśmy my czyli ja, mama-granda oraz Blaneczkowo kolejny raz zorganizować wspaniałą akcję. Akcja reanimacja na otwartym sercu - o co chodzi.
Wiecie, że wielkimi krokami zbliżają się walentynki??? Czy to oznacza, że musimy ograniczyć się do wysłania lub obdarowania kogoś kogo kochamy??? No oczywiście, że nie.. Więc działamy i wysyłamy kolejną moc pozytywnej energii. Niech moc będzie z wami :*

http://minimanlife.blogspot.com/2014/02/kartka-blogera-volii-akcja-reanimacja.html 

 Zasady: * Udostępniamy plakat na fb / blogu * na adres : kartkablogera@gmail.com wysyłamy zgłoszenie a w nim: Imię i nazwisko, dane adresowe oraz adres bloga / strony- jeżeli nie prowadzisz bloga- napisz coś o sobie * i czekamy !
Motyw serc, amorków i czekoladowych pralinek nie jest obowiązkowy ! Do buziaka może być dołączone po prostu ciepłe słowo. Oczywiście kartki staramy się robić własnoręcznie, dopuszczalne są też zakupione, ale koniecznie z własnym wkładem ! 
Tym razem chciałyśmy również rozszerzyć naszą "działalność". Ponieważ za pierwszym razem dostawałyśmy mnóstwo zapytań od osób spoza blogosfery o możliwość przyłączenia się do akcji - wzięłyśmy to pod uwagę i tym razem, nie ma ograniczeń! Każdy z was, tak jak obiecywałyśmy może się przyłączyć ! Im więcej tym lepiej ! Jak zawsze ! Zgłoszenia przyjmujemy do 07.02! A dnia następnego do wszystkich roześlemy wiadomości z danymi osób do których powędrują wasze kartki !  


5 komentarzy:

  1. zgłaszam się tak samo jak na święta ;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mi sie podoba:) Ja sie przyłączam z radością :) Buziaki dla pomysłowych mamusiek :*

    OdpowiedzUsuń