sobota, 8 listopada 2014

Wspomnienia

Każde zdjęcie to Twoje wspomnienie, każde pstryknięcie aparatem to historia- śmieszna, smutna , dziwna, jednak to twoja historia, którą warto w coś odpowiedniego oprawić.
http://minimanlife.blogspot.com/2014/11/wspomnienia.html
Czasy, gdy klisza była dużo warta poszły w zapomnienie. To były czasy, gdy jedno pstryknięcie powodowało, że zdjęcie będzie udane bądź też nie.
Radość po wywołaniu kliszy była ogromna. Po kilku latach oglądając album czuło się ciepło na serduchu bo przecież każde zdjęcie to odrębna historia naszego życia.


Teraz jest inaczej. Przestajemy pielęgnować te chwile. Zdjęć już się nie wywołuje tylko przechowuje w różnych folderach, dysku zewnętrznym czy w chmurce. Rodzina już  nie siada przy danym albumie i nie wspomina wspólnych chwil. Bo jak wspominać coś co jest w komputerze o folderze z nazwą 1500. Chcesz coś pokazać dziecku, rodzinie siedzisz nad różnymi folderami i szukasz. Oglądanie zdjęć na szklanym ekranie już nie jest takie ciekawe jak kiedyś. Nie możesz usiąść w miejscu, w którym chcesz i nie otwierasz albumu, który jest w swój sposób magiczny.


Wiem, że i ja również mam mnóstwo niewywołanych zdjęć. Jednak te najważniejsze są wywołane i o każdej porze możemy usiąść z  Piotraskiem i przypomnieć sobie najlepsze chwile.
Taką ważną chwilą również było nasze spotkanie we Wrocławiu, gdzie całą rodziną poznałyśmy wspaniałe dziewczyny. Dzięki fotoprzyjemnosci.pl mogliśmy nasze chwile zapisać w książce, która będzie służyć nam na lata.  Wystarczy poświęcić troszkę czasu by stworzyć wyjątkową książkę, która będzie wyjątkowa dla całej rodziny.

Teraz o każdej porze mogę otworzyć i wspominać jak wyjątkowy dla nas był to dzień <3


15 komentarzy:

 1. piękna ta fotoksiążka. Można jakieś namiary- gdzie można zamówić??

  Pozdrawiam Monika

  OdpowiedzUsuń
 2. piękna fotoksiążka :)
  Ja uwielbiam wywoływać zdjęcia, robić kalendarze, czy fotoksiążki, dopiero takie zdjęcie, które można wziąść do ręki ma w sobie moc wspomnień, to nie to samo co pliki komputerowe :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja wciąż planuję, wywołanie zaległych zdjęć... Nawet mamy album, który mieliśmy systematycznie uzupełniać wybranymi - najlepszymi. I dupa;P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hehehe no właśnie tak niestety jest :/

   Usuń
 4. zdecydowanie gęba mi się śmieje - kiedy kolejny raz ja oglądam :)
  dałyśmy radę ! Mama Time ! Bo jak nie My ? to kto ???:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super jest ta fotoksiążka, pamiątka na całe życie :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja dalej mam plan wywołania zdjęć... tak już 3 lata mi schodzi ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. ach jak ja zazdroszczę WAM tego spotkani
  tak mi żal że nie byłam, ale może następnym razem
  pamiątka przepiękna
  p.s. a zdjęć do wywołania to ja mam ohoho i jeszcze troszkę:)

  OdpowiedzUsuń
 8. uwielbiam zdjecia i fotoksiążki :) wspaniełe pamiątki :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Pamiątka wyjątkowa;) uwielbiam fotoksiązki

  OdpowiedzUsuń