czwartek, 14 lipca 2016

white dress

Wiem, że nas mało ostatnio w internetach, ale jak to u nas w zwyczaju brak czasu potęguje mniejszą ilość postów. Jednak mimo to możecie troszkę odetchnąć z ulgą bo dzięki temu nie wyskakujemy  z tzw. przysłowiowej lodówki.

A miałam takie plany, jak Piotras pojedzie na wakacjachbo  Chciałam Was zasypywać postami lifestylowymi, a tu klops. Dobra jednak nie poddaje się z moim lenistwem , brakiem czasu oraz chęcią robienia nie tylko robienia sobie jedzenia.


Dziś oczywiście post modowy, chociaż nic odkrywczego Wam dzisiaj nie pokazuje. Sami widzicie , że za oknem szaro, buro i ponuro, więc trudno znaleźć ciekawe zestawienie ubraniowe jak pogoda jest w kratkę. Dzisiaj polączylam białą sukienkę z letnimi espandrylami. Sukienkę nabyłam jakiś czas temu. Długo musiałam się przemóc, aby założyć ją, ze względu na biel. Jednak biały i ja nie wchodzą w parze ze względu na moją umiejętność szybkiego brudzenia się. Serio, albo coś wyleję albo o coś się oprę i jestem cały dzień brudna. Jednak jak widzicie przemogłam się i sami widzicie w koncu ją założyłam. Ogólnie krój sukienki jest bardzo prosty, jednak naszywki na rękawie powodują , że jest wyjątkowa. Do mojej klasycznej sukienki założyłam espadryle, które świetnie nadają się na lato. Moje tak serio, serio są mega wygodne. Dodatkiem do mojego zestawu jest torebka stradivarius, którą nabyłam na wyprzedaży . Dla mnie jest świetna, serio długo szukałam takiej torebki z taką wielkością. Aż pewnego dnia przypadkowo odnalazłam tę wyjątkową. I nie żałuje bo jest mega pojemna i super się ją nosi.sukienka n/n
buty: pieces
torebka: stradivarius
bransoletka n/n

2 komentarze: