niedziela, 12 marca 2017

Brak koncentracji??? To już nie problem

W mojej pracy oczekuje się ode mnie pełnej koncetracji. W sumie w ciągu doby, potrzebuję być w pełni skoncentrowana, nie tylko w pracy, ale również w domu. Jak to osiągnąć żyjąc na pełnych obrotach?
 Możemy sobie pomóc odpowiednią dietą, potrzebujemy dobrej energii dla naszego mózgu. Pomocne będą nam produkty, które nie powodują zbyt wysokiego skoku we krwi. Znajdziesz je w takich produktach jak: pieczywo pełnoziarniste, otręby, kiełki, ziemniaki. Potrzebne są zdrowe źródła tłuszczu- jedz więc ryby,makrele, dodawaj do dań olej kokosowy, oliwę z oliwek, pamiętaj również o orzechach.  Jedz również produkty zawierające magnez oraz witaminy. Mimo iż możesz starać się ze wszystkich sił, niestety  produkty w dzisiejszych czasach są tak przetworzone, iż niestety jedynym wyjściem oprócz produktów, które wymieniłam jest odpowiednia suplementacja, Jednak musimy pamiętać, iż suplementacja zawierająca magnez czy też witaminy nie spowoduje iż nasz mózg zacznie super pracować. Dobrym rozwiązaniem dla lepszej koncentracji są soki bogate w witaminy i minerały. Zastanawiasz się jakie wybrać z pośród setek, które są na półkach? Mam dla Was super rozwiązanie-wybiorę za Ciebie. Ostatnio przetestowałam soki drVitt -koncentracja.Nie będę Was ściemniać, że te soki nie mają cukru bo mają, jednak ich skład w stosunku do innych soków jest ok. Ponadto soki wzbogacone są o magnez, który powoduje iż nasz organizm jest mniej zmęczony oraz zawiera kwas pantenowy pomagający w utrzymaniu sprawności umysłowej.  Do tego poręczna puszka, która zmieści się w każdej torebce. Idealnie prawda???

A teraz super informacja dla Was wszystkich. Ogłaszamy super konkurs .o wygrania ebook bądź audiobook związany z tematyką koncentracja.. Zasady są proste. Musisz odpowiedzieć w kilku zdaniach na pytania:
1.Czy znasz produkty, które wzmacniają pamięć i koncentrację?
2. Co utrudnia Ci koncentrację?? Co robisz, gdy nie możesz się skoncentrować?
3. Podaj ćwiczenia na koncentracjęD

Konkurs trwa od 13.03.2017 do 17.03.2017 . Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone.

A zasady konkursu znajdziecie tutaj =>  http://bit.ly/ActiveDrinkKONKURS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz